Gry i aplikacje

Na swoim koncie mam kilka gier i aplikacji. Część z nich, to wspólpraca, gdzie byłem lub jestem częścią zespołu programistów. Takie gry i aplikacje to:

 1. Symulator budowy, gdzie byłem odpowiedzialny za fizykę pojazdów
 2. Symulator autobusu, gdzie odpowiadałem za fizykę pojazdów i prawidłową pracą kamer
 3. Symulator ciężarówki wersja 2016 i jego kontynuacja, gdzie również na mojej głowie spoczywała fizyka pojazdów i obsługa kamer
 4. Symulator farmy – to moje początki z fizyką pojazdów i kamerami w grach
 5. Friends Family Party Games, których już nie ma w sklepie, ale został film na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=jFaWZ4dDq4I. Tutaj pisałem niezależnie całe funkcjonalności minigier, które były częścią większej gry. 
 6. Pictory Tale, gdzie jestem członkiem zespołu, który pracuje nad aplikacją – komunikatorem wykorzystującym technologię AR. Mój zakres pracy, to prace programistyczne w zakresie GUI, logiki aplikacji, AssetBundle.

Samodzielne wydawnictwa, to Scrubble – klon Scrabble – gra słowna, którą rozwijam. 

Ponadto wykonałem kilka szybkich aplikacji w celu zaprezentowania siebie i swoich podstawowych umiejętności w technologii VR (aplikacje na system Android):

 1. Bird Fly – nieukończony projekt wirtualnego loty nad San Francisco. Pozostało ukończyć moduł latania. Wykorzystane technologie: Unity3D, Google VR, WRLD
 2. Room Designer – prosta aplikacja AR do projektowania wystroju pokoju itp. Technologie wykorzystane: Unity3D, Wikitude
 3. VR Fly – prosta aplikacja z lecącym samolotem ponad San Francisco. Technologie wykorzystywane: Unity3D, Google VR
 4. VR Zombies – prosta gra – strzelanka. Technologie wykorzystane: Unity3D, Google VR

Strony www

Poza grami i aplikacjami zajmuję się także programowaniem stron www. Generalnie używam systemu WordPress. Mniejsze strony wykonuję jednak w czystym HTML przy wsparciu CSS i JavaScript. 

Kilka moich realizacji to:

 1. Orły Zielonka – strona klubu sportowego wykonana w WordPress
 2. Fundacja Zwierzoluby – strona wykonana w WordPress, dopisane kilka rozszerzeń do obsługi ogłoszeń
 3. Podbitki dachowe – strona wykonana w WordPress
 4. Fundacja „Nie lękajcie się” – strona wykonana w WordPress